Proces rekrutacyjny - Stażyści / Praktykanci

Podejmij wyzwanie!

Poznaj proces rekrutacji - praktyki

Chcemy transparentnej współpracy – abyś wiedział na jakim etapie obecnie się znajduje Twoja aplikacja i jakie kroki będą podejmowane dalej.

Praktyka w naszej Organizacji ma dać Tobie całe spektrum możliwości poznania i rozwoju, abyś w jej trakcie mógł codziennie uczyć się czegoś nowego, wdrażać swoje pomysły i płynnie przechodzić od uczelnianej teorii do konkretnego jej zastosowania na co dzień.

Rekrutacje prowadzimy w duchu partnerstwa – nie zamykamy się na Twoje sugestie, chętnie słuchamy i odpowiadamy na pojawiające się pytania.

Krok po kroku…

 

I.Wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym. Daj się poznać!

 

Pokaż nam właśnie czemu chcesz rozwijać się w naszej Organizacji – czego chcesz się nauczyć, jaką drogę rozwoju obrać, co Ciebie skłoniło, aby zaaplikować.

Nawet jeśli dziś nie jesteś pewien, w którym kierunku chcesz dalej się rozwijać, jaki Zespół wybrać - chętnie pomożemy w znalezieniu Twojej  własnej drogi zawodowej, oferując poznanie wielu branż produktowych oraz stanowisk z nimi związanych. W ten sposób określisz nie tylko swoje mocne i słabe strony, ale również będziesz mógł świadomie wybrać dziedzinę, w której dalej chcesz się doskonalić.

Nie kieruj się utartymi schematami – niech Twoja aplikacja oddaje Twój charakter, pokazuje kim jesteś i kim chcesz być.  

 

II.Analiza i selekcja aplikacji

 

Każdego dnia zapoznajemy się z wysłanymi CV i podejmujemy kontakt z wybranymi Kandydata maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych.

 

Wiemy, że jesteś dopiero na początku swojej drogi zawodowej – Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe jest ważne, ale nie determinujące naszej współpracy. Liczy się Twoje zaangażowanie i postawa personalna.

 

III.Spotkanie rekrutacyjne

 

Jesteśmy partnerami, nie wrogami. Spotkanie jest obustronne – tak jak my poznajemy Ciebie, tak samo chcemy, abyś Ty  poznał nas jak najlepiej. Na spotkaniu masz możliwość poznania naszej kultury organizacyjnej,  działań, jakie podejmujemy na co dzień oraz zadań, jakie stawiamy przed praktykantami.

 

Na każdym etapie spotkania, jak i po nim, jesteśmy gotowi do udzielania odpowiedzi na pojawiające się pytana – pisz, sms-uj, dzwoń. Jesteśmy dla Ciebie.

 

 

IV.Informacja zwrotna

 

Po każdym spotkaniu rekrutacyjnym, w ciągu siedmiu dni, podejmiemy kontakt w celu przekazania informacji zwrotnej dot. Twojej aplikacji .

 

 

V.Wypracowanie planu praktyk – poznanie Zespołów zgodnych z zainteresowaniem oraz dalszą drogą rozwoju.

 

W przypadku, gdy wspólnie zadecydujemy o współpracy, wyznaczamy termin w jakim odbędzie się praktyka oraz jaki zakres będzie obejmowała.

 

Zawsze podchodzimy do Ciebie elastycznie. Ustalenia, które podejmiemy w trakcie kolejnego spotkania, nie muszą być sztywno realizowane w trakcie praktyki. Jeśli w trakcie poznawania nas, zauważysz Zespół, który chciałbyś lepiej poznać – daj znać. 

 

Praktyka realizowana jest w zakresie co najmniej jednego miesiąca, w trybie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30. Jeśli Twoja dostępność jest mniejsza, postaramy się zaproponować inne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

 

 

VI.Szkolenia kwalifikacyjne

 

Pierwsze chwile w nowym miejscu potrafią być stresujące. Chcemy ułatwić ten proces i poprzez szkolenia przybliżyć Wam funkcjonowanie naszej Organizacji – od naszej filozofii , po wszystkie branże produktowe.

 

 

VII.Witamy na pokładzie!

 

Po szkoleniach kwalifikacyjnych przychodzi czas na podpisanie umowy o praktyki oraz wdrażanie się w nową rolę.

 

Najlepszym Praktykantom proponujemy stałe zatrudnienie.

Z całościowym procesem rekrutacji w przypadku zatrudnienia, możesz zapoznać się tutaj: link