Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Terma

Poznajmy się bliżej!

Proces rekrutacyjny realizujemy w oparciu o:

  • Dobrą komunikację - udzielamy informacji zwrotnej na przesłane aplikacje i informujemy o kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego.
  • Otwartość i jawność – wiesz, kto jest Twoim partnerem po drugiej stronie procesu rekrutacyjnego. Zawsze możesz zwrócić się do nas ze swoim zapytaniem.
  • Rzetelność i zaangażowanie – spotkanie traktujemy jako szansę pozyskania Pracownika, który poprzez posiadane kompetencje wprowadzi nową jakość i świeże spojrzenie do Zespołu.
  • Szacunek – dbamy o budowanie relacji. Unikamy treści i zachowań dyskryminujących oraz bierzemy pod uwagę zaangażowanie czasowe Kandydata.

Proces rekrutacyjny składa się z następujących etapów:

Analiza i selekcja aplikacji

I - Analiza i selekcja aplikacji

W trakcie tego etapu zapoznajemy się z nadesłanymi CV, pod kątem wykształcenia, doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności i ich zgodności z wymaganiami stanowiska pracy.

Pamiętaj - patrzymy przede wszystkim na Twój potencjał, to jakim jesteś Człowiekiem, i kim chciałbyś się stać. Dlatego, jeśli nie spełniasz wszystkich oczekiwań a jesteś zainteresowany podjęciem pracy – aplikuj!

Spotkanie rekrutacyjne

II - Spotkanie rekrutacyjne

W jego trakcie masz możliwość poznania naszej struktury organizacyjnej, oczekiwań względem stanowiska pracy, a także osób z Zespołu do którego potencjalnie dołączysz. Staramy się udzielić wszystkich informacji, przydatnych na tym etapie rekrutacji.
Jeśli pojawią się jakieś pytania lub niejasności – nie bój się pytać.

Podczas spotkania chcemy uzyskać informację o Twoich dotychczasowych doświadczeniach, umiejętnościach, a także planach dalszego rozwoju.

Informacja zwrotna

III - Informacja zwrotna

Podjęcie decyzji o wyborze Kandydata oraz udzielenie informacji zwrotnej wszystkim osobom uczestniczącym w procesie rekrutacji.

Czas trwania procesu rekrutacyjnego, w zależności od stanowiska pracy może wahać się od 2 do 4 tygodni. Po spotkaniu rekrutacyjnym informacji zwrotnej staramy się udzielić maksymalnie w ciągu 7 dni.

Szkolenia kwalifikacyjne

IV - Szkolenia kwalifikacyjne

W ich trakcie masz możliwość poznania naszej kultury organizacyjnej, zasad funkcjonowania, ale przede wszystkim odbycia szkoleń produktowych, które ułatwią adaptację na nowym stanowisku pracy.

Na każdym z tych etapów, zachęcamy Cię do kontaktu z Zespołem Zasobów Personalnych – Rekrutacje i Rozwój!