Usługi galwaniczne

Galwanizernia Terma w m.Poznań

 
Galwanizernia Terma Poznań jest półautomatycznym zakładem, specjalizującym się w nakładaniu powłok dekoracyjnych w najwyższej jakości. Doświadczeni pracownicy, nieustannie rozwijający się park maszynowy oraz technologie największych światowych producentów, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Wykonujemy produkty od projektu po pakowanie z wykorzystaniem takich technologii jak: cięcie laserowe, gięcie 3D, frezowanie CNC, lutowanie piecowe, szlifowanie oraz nakładanie powłok lakierniczych i galwanicznych.

Wierzymy, że wysoka jakość usług i konkurencyjność cen zachęcą Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych informacji odnośnie samego procesu, jak i odpowiemy na indywidualne zapytania dotyczące wycen.

Chromowanie

Jest to proces, w wyniku którego otrzymujemy powłokę chromu o wysokim połysku, zwiększonej odporności na zużycie oraz wysokich walorach wizualnych. Powłoka nakładana jest z roztworu sześciowartościowego, na podwarstwie miedzi i niklu, lub samego niklu.

Miedziowanie

Proces ten umożliwia otrzymanie trwałej, elastycznej powłoki miedzi o wysokim połysku. Głównymi zastosowaniami powłoki miedzianej jest polepszenie przewodnictwa cieplnego i elektrycznego, ochrona korozyjna, zdobnictwo oraz podkład pod inne powłoki. Należy pamiętać, że powłoka miedziana ulega zjawisku patynowania (pokrywania tlenkami miedzi) nawet w atmosferze neutralnej. Aby zachować połysk i kolor surowej miedzi, powłokę należy zabezpieczyć lakierem bezbarwnym.

Niklowanie

Jest to proces, w wyniku którego otrzymujemy trwałą powłokę niklu o wysokim połysku. Głównym jej zastosowaniem jest ochrona antykorozyjna, zdobnictwo, a także stanowienie podkładu pod inne powłoki. Niklowanie może być poprzedzone nałożeniem powłoki miedzi, co polepsza właściwości mechaniczne oraz antykorozyjne powłoki.

Nikiel szczotkowany

Powłoka, którą uzyskujemy poprzez mechaniczną obróbkę powłoki niklowej. Powstające na powierzchni detalu regularne rysy nadają szlachetności i smaku. Powłoka jest dodatkowo zabezpieczona poliestrowym, bezbarwnym lakierem proszkowym. Do wyboru mamy wersję matową i błyszczącą.


Wszystkie powłoki galwaniczne nakładamy na następujące podłoża:
  • stal czarna - max. wymiary: 1700/600/300
  • mosiądz - max. wymiary: 1700/600/300
  • aluminium - max. wymiary: 900/500/500
  • stal nierdzewna - max. wymiary: 1700/600/300


Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają pytania dotyczące powłok galwanicznych, prosimy o kontakt: 

 

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego:

Dane firmy

Galwanizernia Terma Poznań
 ul. Gorzowska 15
 60-182 Poznań

 Tomasz Szczygieł
 Inżynier Produkcji
  +48 607 451 973
tomasz.szczygiel@termagroup.pl
 skype: terma239

 
Więcej informacji na www.termagalvanic.pl