Dołącz do nas na praktykę!

Jeśli chcesz przełożyć wiedzę teoretyczną, którą zdobyłeś w trakcie edukacji szkolnej na praktykę oraz zależy Ci na znalezieniu miejsca, w którym będziesz mógł w pełni rozwinąć swój potencjał – zaaplikuj do nas!

Nawet jeśli dziś nie jesteś pewien, w którym kierunku chcesz dalej się rozwijać  -  chętnie pomożemy w znalezieniu Twojej  własnej drogi zawodowej, oferując poznanie wielu branż produktowych oraz stanowisk z nimi związanych. W ten sposób określisz nie tylko swoje mocne i słabe strony, ale również będziesz mógł świadomie wybrać dziedzinę, w której dalej chcesz się doskonalić …

Gdy posiadasz już  precyzyjny plan na swój dalszy rozwój, jesteśmy gotowi wspierać Cię w jego realizacji. W trakcie praktyki poznasz ludzi, którzy poprzez doświadczenie i praktykę, pomogą Ci osiągnąć zawodowe cele. 

Nasi Praktykanci to osoby, które nie boją się nowych wyzwań, są otwarte i gotowe do spróbowania swoich sił na stanowiskach na równi z bardziej doświadczonymi kolegami. Wszystko w ramach wzajemnej pomocy, współpracy oraz nauki.

Nie zamykamy się w ograniczonych ramach, ale wychodzimy poza nie. Jeżeli w trakcie wdrażania zauważysz bardziej interesujący Cię Zespół lub zagadnienie – daj znać, wesprzemy Twój rozwój w tym zakresie.

Najlepszym Praktykantom proponujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Czas trwania praktyki, jej zakres ustalany jest indywidualnie.